Podtrzymać passę

Politechnika wygrała oba ligowe mecze i gra dalej w Pucharze Polski. Wisła Kraków w lidze przegrywa, ale w meczu pucharowym pokazała charakter. Dziś obie drużyny zmierzą się w ramach III kolejki.

Wisła Kraków przegrała wysoko z Rosasport Radom, ale w meczu z głównym kandydatem do awansu „Białej Gwieździe” nie dawano większych szans. Bardziej zaskoczyć mogła porażka z Limblachem Limanowa, ale wkrótce Wisła będzie miała okazję do rewanżu. Limblach to rywal w II rundzie Pucharu Polski. Wisła awans wywalczyła pokonując po dwóch dogrywkach I-ligowy MOSiR Krosno.

W składzie Wisły w tym sezonie nie zawodzi jedynie Jakub Dwernicki. Osamotniony nie może walczyć o zwycięstwo, ale gdy otrzyma wsparcie kolegów, to Wisła staje się bardzo groźnym rywalem. Uważać trzeba na Łukasza Pająka. 22-letni środkowy w tym sezonie pokazywał się już z dobrej strony.

To będzie pierwsze wyjazdowe spotkanie Politechniki Częstochowskiej, która jak do tej pory ma na koncie komplet zwycięstw. Podopieczni Zbigniewa Mardonia postarają się podtrzymać tę passę i wywalczyć dziś kolejne 2 oczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *