Z Górnikiem przy światłach.

Jutro piłkarzy częstochowskiego Rakowa czeka bardzo trudny wyjazdowy pojedynek o drugoligowe punkty. Przeciwnikiem zawodników spod Jasnej Góry będzie Górnik Polkowice .Rywale Rakowa zajmują aktualnie czwartą pozycję w tabeli drugiej ligi i są beniaminkiem a do tego bardzo groźną drużyną. Na własnym boisku polkowiczanie imponują niebywałą skutecznością. Dotychczas wygrali u siebie aż sześć spotkań i tylko jedno zremisowali oraz ani razu jeszcze nie doznali porażki na „ własnych śmieciach”!

Podopieczni trenera Dominka Nowaka nie wygrali żadnego z trzech ostatnich spotkań ligowych, w tym jednego spotkania u siebie z teoretycznie jedną z najsłabszych by się wydawało drużyn, jaką jest toruńska Elana.

Polkowiczanie mają swoje problemy a My mamy swoje. W ostatnich dniach częstochowską publikę zelektryzowała wiadomość o tym, iż Prezes częstochowskiego klubu, Waldemar Borkowski zamierza obniżyć kontrakty zawodnikom jak i trenerom o całe 50%!

Wszyscy zawodnicy zareagowali na tą wiadomość, tak jak każdy kto byłby na ich miejscu. Po prostu nie zgodzili się na taki stan rzeczy i słusznie. Częstochowianie zastanawiają się także na pewną formą protestu wobec takiego stanu rzeczy w klubie z Limanowskiego.

Być może w jutrzejszym spotkaniu wyjdą na boisko w Polkowicach z kilkuminutowym opóźnieniem by pokazać wszystkim jak trudna jest sytuacja klubu spod Jasnej Góry.

Częstochowianie na spotkanie ligowe do Polkowic wyjeżdżają w dniu meczu, a jakie wydarzenia nastąpią już po zakończeniu spotkania i w nowym tygodniu? Tego na chwilę obecną nikt nie wie. Wszystkie scenariusze są możliwe. Zarówno optymistyczne jak i te pesymistyczne. Należy wierzyć, że zła karta się odwróci i nadejdą lepsze czasy dla klubu z Limanowskiego.

Dla tych wszystkich, którzy jutro z różnych względów na wybierają się jutro na ligowe spotkanie do Polkowic, Częstochowski Portal Sportowy zaprasza na Relację Live z tego wydarzenia. Początek pierwszego wejścia „ na żywo „ około godziny 16:30 , bowiem o tej godzinie powinniśmy mieć już pierwszy meldunek ze stadionu w Polkowicach.

Spotkanie czternastej kolejki spotkań o mistrzostwo drugiej ligi, grupy zachodniej pomiędzy KS Górnikiem Polkowice i Rakowem Częstochowa zostanie rozegrane w sobotę 10 października o godzinie 17:00 na stadionie w Polkowicach przy ulicy Kopalnianej 4.

Stadion posiada 4.635 miejsc w tym 3.645 siedzących, zadaszonych 1.298 i stojących 720.

Na tym obiekcie jest także zainstalowane oświetlenie płyty głównej boiska o natężeniu 1600 lx

Bilety na spotkania Górnika Polkowice, które są rozgrywane w Polkowicach są w cenach: Bilet normalny: 10 złotych oraz bilet ulgowy w cenie 5 złotych.

Jak informuje oficjalna strona internetowa KS Górnika Polkowice bilety ulgowe przysługują tylko i wyłącznie emerytom, rencistom i uczniom do 18 roku życia za okazaniem stosownego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *