Kolejny remis Rakowa Częstochowa

Po drużynie Sparty Siedlec Duży , kolejnym zespołem, ktory zdołał zremisować z częstochowskim Rakowem , okazał się LOT Konopiska .

W tym miejscu trzeba jednak podkreślić iż częstochowianie wystąpili w bardzo młodzieżowym składzie. Reszta zawodników Rakowa albo przebywa na testach w innych klubach albo leczy kontuzje.

Trudno w tej chwili jednoznacznie stwierdzić, czy ci zawodnicy którzy wystąpili w poprzednich jak i w dzisiejszym meczu towarzyskim będą walczyć na wiosnę o drugoligowe punkty i co najważniejsze, o ligowy byt.

Najbliższe dni pokażą czy tak właśnie będzie.

Jak udało nam się dowiedzieć, do końca tego tygodnia będzie znana już piłkarska i organizacyjna przyszłość klubu z Limanowskiego i o wszystkim tym będziemy informować na bieżąco.

Kolejny mecz towarzyski Raków Częstochowa rozegra już w najbliższą sobotę, 28 listopada. O godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Limanowskiego 83 będzie podejmował KS Częstochowa .

25.11.2009, g.16:30, Częstochowa

Raków Częstochowa GLKS LOT Konopiska 2:2 (0:1)

0:1 Rajek 30′

1:1 P. Nocuń 52′

2:1 P. Nocuń 54′

2:2 Tekieli 85′

Sędziował : Stanisław Toborek ( Częstochowa). Widzów : 50.

Raków Częstochowa (1.połowa): Węzik- Gajda, Toborek, P.Sieradzki, Łysek, Hibner, Bielecki, Gajos, Brondel, Zachara, S. Adamczyk.

Raków Częstochowa (2.połowa): Zieliński (75′ Woszczyna)- P.Kisiel, Zawada, Czerwiński, M.Kowalczyk, Olbiński, P. Nocuń (80′ Tomalski), Wiśniewski, Hibner (60′ Sobczyk), Gajda (60′ Ślęzak), Górecki (75′ Tkaczyk).

Trener: Robert Olbiński.

GLKS LOT Konopiska: Kopacz ( 46′ Cieślak)- Marszałek (46′ Starczewski), zawodnik testowany 1 (66′ Dawczyk), Dawczyk (46′ Sosnowski), Tekieli, Skoczylas (66′ zawodnik testowany 2), Mastalerz, Rajek, zawodnik testowany 3 (46′ Szczerbak), Krzyczmanik (46′ Krawczyk), Nawizowski (57′ Kamiński).

Trener: Sławomir Bartłomiejczyk.

Piłkarz meczu: Paweł Nocuń ( Raków Częstochowa).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *