Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/sportczestpl/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/sportczestpl/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
"Kulisy częstochowskiej piłki nożnej":Rozmowa z Włodzimierzem Seifrydem - Częstochowski Portal Sportowy :: www.sport.czest.pl

„Kulisy częstochowskiej piłki nożnej”:Rozmowa z Włodzimierzem Seifrydem

W dziesiejszym odcinku ” Kulis częstochowskiej piłki nożnej nasyzm gościem był prezes i trener drużyny ISD AJD Gola Częstochowa Włodzimierz Seifryd .

Jakby Pan podsumował zakończoną rundę jesienną w wykonaniu Pana drużyny na otwartych boiskach ?

Moim zdaniem wszystko wygląda przyzwoicie. Obecnie jesteśmy w ścisłej, czołówce ligi tracimy dwa punkty do lidera i mamy realne szanse na awans do ekstraligi kobiet. Tak się składa, że dwie drużyny automatycznie awansują a trzecia zagra baraż o promocję do ekstraligi kobiet. O wszystkim zdecyduje runda wiosenna.

Jak w tej chwili wygląda sytuacja finansowo – organizacyjna ?

Naszego głównego sponsora jakim jest firma ISD Polska dopadł kryzys i my go też odczuliśmy. Już w końcówce poprzedniego sezonu zaoszczędziliśmy pieniądze. Mogę powiedzieć, że do końca jesteśmy wypłacalni. Nasz główny sponsor nie wycofuje się z dotychczasowego finansowania, które już było znacząco obcięte w tamtym roku. Mimo takich środków finansowych jakie mamy, chcemy dalej realizować nasze cele zarówno na trawie jak i w futsalu.
Do tego bardzo nam pomaga Akademia Jana Długosza.

Czy rozgrywki futsalu to dla was przerywnik czy traktujecie je poważnie?

– Oczywiście, że traktujemy je poważnie. Bardzo chcemy aby ta dyscyplina się rozwinęła tutaj na Akademii Jana Długosza. Tej uczelni na tym zależy.

Czy w przerwie zimowej będziecie się wzmacniać aby zaatakować ekstraligę ?

– Jeżeli przyjdą do nas dziewczyny na uczelnię i będą chciały tutaj mieszkać i równocześnie uprawiać piłkę nożną to tak. Nie stać nas na wynajmowanie mieszkań i ściąganie zawodniczek za grube pieniądze.

Bardzo dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał: Paweł Tyszkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *