Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/sportczestpl/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/sportczestpl/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
"Kulisy Rakowa": Rozmowa z Miłoszem Bieleckim i Tomaszem Foszmańczykiem. - Częstochowski Portal Sportowy :: www.sport.czest.pl

„Kulisy Rakowa”: Rozmowa z Miłoszem Bieleckim i Tomaszem Foszmańczykiem.

W naszym sztandarowym projekcie „Kulisy Rakowa” goścmi byli Miłosz Bielecki i Tomasz Foszmańczyk , czyli były i jeszcze obecny zawodnik Rakowa.

Rozmowa z Miłoszem Bieleckim:

Czy jesteś jeszcze zawodnikiem Bałtyku Gdynia i jak wygląda Twoja najbliższa przyszłość ?

Nie wiem do końca jak będzie wyglądało moja piłkarska przyszłość, a to z tego względu, że w ostatnich dniach rozwiązałem kontrakt z Bałtykiem za porozumieniem stron. Obecnie jestem wolnym zawodnikiem i dzięki uprzejmości trenera Roberta Olbińskiego mogłem wystąpić w drużynie Rakowa Częstochowa w sobotnim spotkaniu z KS-em Częstochowa.

Jakbyś podsumował rundę jesienną w Twoim wykonaniu w barwach Bałtyku Gdynia. Na początku grałeś często, a później to już były to tylko „ ogony”.

Zgadza się. Z początku wystąpiłem we wszystkich dwunastu spotkaniach i to od pierwszej minuty. Nie jestem do końca z tego zadowolony bo w pewnym momencie straciłem miejsce w składzie. Najważniejsze, że grałem. Obecnie jestem na etapie zmiany pracodawcy. Mam wstępne oferty z dwóch klubów i na pewno do końca grudnia się wszystko wyjaśni.

Jak wspominasz okres gry w częstochowskim Rakowie i sytuacje, gdy byłeś już graczem Bałtyku, grając przeciwko swojemu byłem klubowi ?

Akurat przed meczem z Rakowem straciłem miejsce w pierwszym składzie. Wiadomo, że na takie spotkania człowiek mobilizuje się jeszcze bardziej. Na pewno mnie się dziwnie grało przeciwko swoim byłym kolegom. Wtedy chciałem się pokazać z jak najlepszej strony ze względu na to, że tutaj w Rakowie trener Ojrzyński ze mnie zrezygnował. Cieszyłem się wtedy, że wygraliśmy choć przeciwko Rakowowi ciężko nam się grało.

Wywiad z Tomaszem Foszmańczykiem :

W ostatnich dniach przebywałeś na testach w drużynie Ruchu Radzionków. Jak one wypadły ?

To nie były testy tylko poznanie się i pobycie z moją nową drużyną, jaką wkrótce będzie Ruch Radzionków. Myślę, że wypadłem pozytywnie i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. W ubiegły czwartek [19 listopada – przyp.red] miałem mieć przeprowadzoną artroskopię kolana do której niestety nie doszło.

Jak widzimy jesteś przygotowany do rozegrania jeszcze w barwach Rakowa meczu towarzyskiego przeciwko KS-owi Częstochowa. Czy pojawisz się na boisku ?

Nie wiem czy w ogóle w nim wystąpię. Co prawda zgłosiłem swój akces do gry w tym meczu, choć nie jestem awizowany przez trenera Olbińskiego w wyjściowej jedenastce Rakowa. Co do przejścia do Ruchu Radzionków to wszystko wyjaśni się w przyszłym tygodniu, gdy już oba kluby się dogadają.

Rozmawiał: Przemysław Pindor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *