Pucharowe derby na Rakowie!

Pojedynek dwóch częstochowskich drużyn: Skry i Victorii będzie ozdobą rundy półfinałowej Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu CzOZPN .


Patrząc na tabele i ligi w jakich występują obydwie ekipy to cichym faworytem wydają się być podopieczni trenera Artura Minkiny , którzy przyzwoicie jako beniaminek spisują się w trzeciej lidze w grupie opolsko – śląskiej. Przypomnijmy iż piłkarze z ulicy Krakowskiej zajmują miejsce w środku tabeli, czyli ósme.

Częstochowska Skra natomiast jest rewelacją w czwartej lidze. Jako beniaminek ligi zajmuje w tych rozgrywkach bardzo wysokie bo aż trzecie miejsce z jednopunktową stratą do lidera, Victorii Jaworzno .

Jutrzejsze spotkanie pucharowe będzie na pewno meczem prestiżowym dla obydwu drużyn. Samo spotkanie także dostarczy spodziewanych emocji a co za tym idzie wielu goli. Zwycięzca tego pojedynku automatycznie awansuje do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Drugą parę półfinałową tworzą KS Częstochowa i LKS Zieloni Żarki . To spotkanie zostanie rozegrane wiosną 2010 roku.

Mecz 1/2 Finału Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, pomiędzy KS Skrą Częstochowa a KS Victorią Częstochowa odbędzie się w sobotę, 14 listopada o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Miejskim Stadionie Piłkarskim ” Raków” przy ulicy Limanowskiego 83. Wstęp na ten mecz jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *