XI Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej najmłodszych adeptów futbolu!

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia jedenastego w historii Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy . Szykuje się jedna z największych tego typu imprez w naszym mieście.


Pod Jasną Górę zjadzie się aż szesnaście drużyn z całej Polski a jeszcze gdyby do tego dodać cztery drużyny z Częstochowy to już mamy pełen obraz tego co przez dwa dni będzie się odbywać w częstochowskiej Hali Polonia . Początek zmagań w sobotę , 5 grudnia od godziny 8.00 .

Spotkania finałowe zaplanowano natomiast na niedzielę , 6 grudnia od godziny 8.00 .

Wraz z najmłodszymi adeptami futbolu do Częstochowy zjadą znani piłkarskich boisk jak choćby Piotr Mosór , jednocześnie trener jednego z uczestników jutrzejszego turnieju, Unii Warszawa oraz drugoligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki .

W niedzielę, 6 grudnia nagrody dla wszystkich drużyn będzie wręczał wychowanek Rakowa Częstochowa a obecnie asystent trenera Jana Urbana w warszawskiej Legii, Jacek Magiera .

Do Częstochowy przyjedzie także obrońca trofeum z poprzedniego roku, MKS Sandecja Nowy Sącz . Czy obroni tytuł wywalczony przed rokiem ?

Odpowiedź na to pytanie poznamy wybierając się na sobotni jak i niedzielny turniej do Hali Polonia.

Początek w sobotę, 5 grudnia od godziny 8.00 a w niedzielę, 6 grudnia także od godziny 8.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *