AZS wygrywa na wyjeździe

Wyjazd do Francji podopieczni Grzegorza Wagnera mogą zaliczyć do udanych. Dzięki dobrej grze drużyna spod Jasnej Góry pokonała gospodarzy 3:1. Było to pierwsze spotkanie 1/8 pucharu CEV.

Montpellier Volley – Domex Tytan AZS Częstochowa 1:3 (20:25, 22:25, 25:16, 22:25)

Zawodnikom Montpellier udało się wywalczyć zwycięstwo w zaledwie jednym secie. W czwartkowym spotkaniu częstochowianie okazali się lepsi w praktycznie każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Pierwszy set wygrany na przewagi nie zapowiadał tak łatwej przeprawy. Jednak kolejna partia, mimo początkowych kłopotów, znów padła łupem „biało-zielonych”. Po dwóch wygranych odsłonach nieco dekoncentracji wdarło się w szeregi AZS- u i set numer trzy został zapisany na konto Francuzów. Szybko o porażce zapomnieli przyjezdni i w czwartej partii ponownie to oni byli góra.