Mustaf górą

W meczu I kolejki rundy rewanżowej Okręgowej Ligi Koszykówki UKS „Mustaf” pokonał GZOKSTiP Konopiska 64-49. Obie drużyny zaprezentowały świąteczną jeszcze formę.

Po dwóch kwartach dość niespodziewanie prowadzili goście 25-26. Jednak trzecią kwartę pewnie wygrał Mustaf 21-11 i już do końca meczu kontrolował przebieg gry. W zespole „Śliniaków” kolejny już debiut zaliczył Robert Pęczak. Popularny Iniok ożywił nieco grę gospodarzy i przypomniał wszystkim, że sztuka rzutów za 3 punkty nie jest mu obca. W szeregach gości dobre zawody rozegrali Bendkowski i Kowalski. Obok Inioka w zespole gospodarzy wyróżnić należy Skałę i Zombiego.

UKS „Mustaf” Częstochowa-GZOKSTiP Konopiska 64-49 (11-16,14-10,21-11,18-12)

Mustaf: Skalik-24(3×3), Pęczak-14(3), Dąbrowski-11, Sośniak-6, Owusu-4, Kowalik-3(1), Żelazko-2, Kulpa-0, Kowalski-0, Łapeta-0.

Konopiska: Bendkowski-16(2), Kowalski-13(1), Ślęzak-8(2), Raszewski-5(1), Balik-4, Górniak-2, Wróblewski-1, Pyrzyna-0, Kasztelan-0.