Pierwsza porażka Victorii na śniegu.

Od przegranej rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2009/2010 piłkarze KS Victorii Częstochowa.


Zespołem, który wywiózł zwycięstwo z boiska ze sztuczną nawierzchnią na stadionie Rakowa okazała się BKS Sarmacja Będzin.

Samo spotkanie było rozgrywane w anormalnych warunkach. Boisko było źle przygotowane, w niektórych miejscach zalegał lód.

Dla obu zepsołów był to pierwszy w tym roku sparing na śniegu. W rundzie wiosennej w częstochowskim zespole na pewno nie ujrzymy: Maciejewskiego, Rafała Stefańskiego oraz Dobosza.

Wokół sztucznego boiska na Rakowie podczas spotkania kontrolnego Victorii, truchtał Kamil Sobala. Jego przejście do drugoligowego GKS-u Tychy jest już nieaktualne.

Kolejny mecz towarzyski drużyna Victorii Częstochowa rozegra już w najbliższą środę, 20 stycznia. Przeciwnikiem częstochowian będzie KS Warta Działoszyn. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Rakowie. Początek o godzinie 19:00.

16.01.2010,g.14:30, Częstochowa

KS Victoria CzęstochowaBKS Sarmacja Będzin 0:3,(0:1).

0:1: Bała 30′

0:2: Koch 54′

0:3: Koch 81′

Sędziował: Toborek (Częstochowa). Widzów:50.

KS Victoria Częstochowa: 1 połowa: Łukiewicz- Tekieli, Zgrzebny, Załucki, Żebrowski,Kotas, Świerczyński,Piwiński, Ścisłowski, G.Sieradzki, T.Nowak.

KS Victoria Częstochowa :2 połowa: Strożek-A.Kowalczyk, Załucki(65′ Żebrowski), Pasieka,Tomczyk, M.Minkina, Ł.Stefański, P.Lenartowski, Bolechowski, Kulas, T.Nowak (65′ G.Sieradzki).

Trener: Artur Minkina.

BKS Sarmacja Będzin: Żak-Zapart, W.Nowak, zawodnik testowany 1(46′ zawodnik testowany 2), Cieślik, Wilman,( 60′ Majka),Krzos(30′ Gicański),Koch, Kozerański(46′ Gorgoń), Biel(30′ Dekoch), Bała. Trener: Artur Mosna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *