Porażka myszkowian w meczu towarzyskim.

Piłkarze MKS-u Myszków w swoim drugim spotkaniu kontrolnym doznali porażki. Zespołem, który okazał się drużyną lepszą byli KKS Czarni Sosnowiec.

Myszkowianie jeszcze w tym okresie przygotowawczym nie wygrali meczu towarzyskiego. W dniu wczorajszym sosnowiczanie okazali się lepsi wygrywając 5:3. Trener Krzysztof Całus wystawił dwie inne drużyny na każde 45 minut gry. Bramki dla MKS-u zdobyli Bartosz Zachara z rzutu karnego, Rafał Psonka i testowany Michał Mąka.

W drużynie MKS-u Myszków wystąpiło kilku testowanych zawodników, m.in Miłosz Bielecki (ostatnio SKS Bałtyk Gdynia) oraz Michał Mąka oraz dwóch zawodników, których nazwisk sztab szkoleniowy nie chciał ujawnić.

CZARNI SOSNOWIEC – MKS MYSZKÓW 5:3 (3:1)
Bramki dla MKS-u: Zachara, Psonka, Mąka.

MKS Myszków (I połowa): Wilk (30. Kozak) – Zawrzykraj, Marcińczyk, Krawczyk, M. Sołtysik, D. Sołtysik, Zawodnik testowany 1, Bielecki (Bałtyk Gdynia), Malczewski, Prusko, Zachara.

MKS Myszków (II połowa): Kozak (60. Liberski (KS Giebło)) – Jarosz, Zawodnik testowany 2, Trepka, Ojczyk, Psonka, Dorobisz, Bielecki, Bonczek, Mąka (Łazowianka Łazy), Zachara.