SPS Politechnika Częstochowska – BKS II Aluprof Bielsko -Biała.

Oto co po tym spotkaniu mieli do powiedzenia obydwaj szkoleniiowcy: Jakub Kuziorowicz oraz Jacek Skulski.Jakub Kuziorowicz(trener SPS-u Politechniki Częstochowskiej): Dzisiejsze spotkanie było dla nas bardzo ważna w kontekście układu tabeli bo zespół z Bielska jest naszym bezpośrednim przeciwnikiem jeżeli chodzi o strefę wolną od baraży.

Niestety dzisiaj przyjechało w bardzo silnym składzie z dziewczynami z pierwszego zespołu i dysponowały tym samym większą siłą ognia. My robiliśmy co mogliśmy, staraliśmy się też postawić przyjezdnym. Dziewczyny zagrały przyzwoity mecz ale nie mogliśmy w tym spotkaniu za bardzo pograć. Nie udało nam się zatrzymać czołowych zawodniczek, zwłaszcza Waligóry i Dereń.

Jacek Skulski(trener BKS-u II Aluprofu Bielsko – Biała): W dzisiejszym spotkaniu wszystko było pod naszą kontrolą. Byliśmy wzmocnieni zawodniczkami z pierwszego zespołu gdyż walczymy już o zajęcie szóstego miejsca i bezpośrednio walczymy o tą lokatę z Politechniką Częstochowa i Częstochowianką.

Chcieliśmy ten mecz wygrać no i go wygraliśmy. Myślę, że te siatkarki z pierwszego zespołu wprowadzają do mojej drużyny spokój i dlatego te moje kadetki i juniorki dzięki temu pewniej grają. Nie mam żadnego patentu na zespół z Częstochowy.

Jest On tak samo młody jak nasz i myślę, że dzisiaj była ta nasza przewaga ze względu na te dwie doświadczone zawodniczki. Mogę powiedzieć,że „leży” na Politechnika a są to dwa zespoły równorzędne, oparte na młodzieżowej grze i myślę, że dyspozycja dnia zadecydowała o tym, że wygraliśmy z Politechniką po raz drugi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *