Sparing z WKS-m Wieluń.

Tradycyjnie już podczas okresu przygotowawczego drużyna Skry Wadrox zmierzy się z czwartoligowcem z Wielunia. Tym razem spotkanie zostanie rozegrane w Częstochowie, w sobotę 6 lutego o godzinie 14.00 na sztucznej płycie boiska przy szkole podstawowej nr 50 na ulicy Starzyńskiego. W ostatnim pojedynku rozegranym w lipcu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 4:1 dla Częstochowian.


WKS Wieluń to wartościowy sparing partner. Drużyna podobnie jak Skra awansowała w minionym sezonie do grona czwartoligowców. W obecnych rozgrywkach wielunianie zajmują w tabeli 11 lokatę z bilansem 9 zwycięstw, 0 remisów i 10 porażek. W minionym tygodniu WKS miał zaplanowany sparing z drużyną GKS Starościn, lecz mecz kontrolny nie doszedł do skutku. Jutrzejsze spotkanie jest zatem pierwszym kontrolnym meczem piłkarzy z Wielunia.
Z WKS-em spotkamy się po raz trzeci. Pojedynki w minionych latach kończyły się wynikami:

lipiec 2009: Skra – Wieluń 4:1
luty 2009: Wieluń – Skra 3:2

W meczach kontrolnych wynik jednak jest sprawą drugorzędną.

W sparingu wystąpi zapewne Chidi Obaka, który trenuje z zespołem Skry. Na boisku powinni również pojawić się gracze Rakowa, którzy czekają na decyzję PZPN w sprawie ich macierzystego Klubu, a co za tym idzie w sprawie swoich kontraktów. Ponadto trener Musiał ma do dyspozycji pełna kadrę zawodniczą z minionej rundy.

źródło: www.ks-skra.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *