Turniej „Radomsko 2010” Zwyciestwo Lotnika Koscielec

Halowy Turniej Piłki Nożnej Radomsko 2010, którego organizatorami byli UKS Mechanik Radomko oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dobiegł końca. Drugiego dnia turnieju rywalizowały zespoły seniorskie. Najlepszy okazał się zespół Lotnika Kościelec.


Udział w turnieju potwierdziło sześć zespołów. W ostatniej chwili z występu w turnieju zrezygnowała Pilica Przedbórz, stąd organizatorzy zdecydowali, że spotkania będą się odbywać systemem każdy z każdym a nie jak wcześniej planowano w grupach.

W turnieju seniorów wystąpiły zespoły: UKS SMS Łódź, Lotnika Kościelec, Świtu Kamieńsk, Pilicy Koniecpol oraz gospodarza zawodów UKS Mechanika Radomsko.

Niemal wszystkie spotkania turnieju dostarczyły kibicom wielu emocji, a losy zwycięzcy turnieju toczyły się do ostatnich sekund ostatniego meczu. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że Lotnik oraz UKS Mechanik mają po 9 punktów.

Ponieważ zawodnicy z Kościelca wygrali bezpośredni mecz zajęli pierwsze miejsce w turnieju, a zespołowi trenera Krzysztofa Kowalskiego przypadło drugie miejsce. Po 6 punktów w turnieju zdobyły drużyny Świtu oraz Pilicy, a o trzecim miejscu zawodników z Kamieńska zdecydowało ich wysokie zwycięstwo w bezpośredniej konfrontacji z ekipą z Koniecpola. Ostatnie miejsce w turnieju zajęła drużyna UKS SMS Łódź, który nie zdobył żadnego punktu.

Najlepszymi strzelcami turnieju zostali Przemysław Chobot(Lotnik) oraz Przemysław Szewczyk(Mechanik), którzy zdobyli po 5 goli.

Po zakończeniu turnieju zespoły z miejsc 4-5 otrzymały pamiątkowe dyplomy a puchary otrzymały zespoły, które zajęły pierwsze trzy miejsca w zawodach. Puchary wręczali: Wacław Urbański członek Zarządu OZPN Piotrków(za 3. miejsce), Anna Milczanowska Prezydent Miasta Radomska(za 2. miejsce)

Wyniki:

UKS Mechanik Radomsko – Lotnik Kościelec 0:1
Świt Kamieńsk – Pilica Koniecpol 5:0
UKS SMS Łódź – UKS Mechanik Radomsko 2:3
Lotnik Kościelec – Świt Kamieńsk 2:1
Pilica Koniecpol – UKS SMS Łódź 3:0
UKS Mechanik Radomsko – Świt Kamieńsk 3:2
Lotnik Kościelec – Pilica Koniecpol 1:2
UKS SMS Łódź – Świt Kamieńsk 2:3
UKS Mechanik Radomsko – Pilica Koniecpol 5:2
Lotnik Kościelec – UKS SMS Łódź 2:1

Końcowa tabela:

1. Lotnik Kościelec – 4 9 6:4
2. UKS Mechanik Radomsko – 4 9 11:7
3. Świt Kamieńsk – 4 6 11:7

4. Pilica Koniecpol – 4 6 7:11
5. UKS SMS Łódź – 4 0 5:11

źródło: www.mechaniklive.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *