Inauguracja u lidera

W najbliższy czwartek o godzinie 16.30 w Chorzowie, częstochowska Victoria zainauguruje rundę wiosenną, w ramach śląskiej ligi juniorów młodszych, ich przeciwnikiem będzie lider rozgrywek Ruch Chorzów SSA.


Częstochowska Victoria z dorobkiem pięciu punktów zajmuje ostatnie miejsce. W przerwie zimowej w drużynie nastąpiły spore roszady i wydaje się że zespół będzie silniejszy, głownie za sprawą sprowadzenia z rezerw Rakowa Mateusza Wiśniewskiego, który zaliczył debiut w miniony weekend w zespole seniorów oraz Łukasza Toborka. Drużyna juniorów zimą dobrze się prezentowała wygrywając mecze kontrolne z zespołami od siebie lepszymi.

Pierwsza kolejkę ŚLZPN odwołał z powodu przeciągającej się zimowej aury, w drugiej kolejce z powodu wycofania się z rozgrywek Czarnych Górala Żywiec drużyna miała przymusową pauzę. Natomiast na inauguracje przyjdzie się zmierzyć z jednym z faworytów rozgrywek, mecz odbędzie się jutro w prima aprilis na popularnych Chorzowskich Kresach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul.Wolności, tam właśnie „niebiescy” rozgrywają spotkania jako gospodarz. Początek zaplanowano na godz 16.30, pojedynek będzie sędziował pan Kołodziejczyk z ŚLZPN.

Kadra chorzowian:

Bereta Łukasz
Kanarek Przemysław
Każmierczak Marcin
Koniarek Daniel
Krakowski Adam
Kuzia Michał
Majsner Mateusz
Nowak Michał
Schnitd Bartosz
Soliński Bartosz
Staszowski Michał
Wadas Dawid
Walczak Marek
Wożnica Łukasz
Kozłowski Maciej
Karasiński Łukasz

Trener: Janusz Iłczyk
Kierownik drużyny: Krawczyk Krystian
Trener koordynator: Bogusław Pietrzak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *