Włókniarz zaprzecza: Start klubu w Ekstralidze jest niezagrożony

Po tym jak Włókniarz Częstochowa padł ofiarą nierzetelności jednego z portali internetowych prezentowaliśmy stanowisko prezesa Mariana Maślanki, który w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” zaprzeczył tym plotkom. Teraz przyszła kolej na oficjalne stanowisko klubu.


Jeden z portali o tematyce sportowej nieco zagalopował się w swych doniesieniach, które mówią jakoby Włókniarz Częstochowa miał wycofać się z rozgrywek Speedway Ekstraligi. Jednak okazało się, iż jest to zwykła plotka, a wiadomość ta okazała się nic nie warta. Jak określają to kibice, ktoś pośpieszył się z żartem prima aprilisowym… Poniżej prezentujemy stanowisko klubu w tej sprawie.

Wobec pojawiających się w różnych mediach informacji mówiących o możliwości wycofania się naszego klubu z rozgrywek, pragniemy zdementować te doniesienia. Prezes Marian Maślanka pragnie poinformować i uspokoić wszystkich kibiców i sponsorów, iż mimo ciężkiej sytuacji finansowej, start klubu w ekstralidze jest niezagrożony. Zawodnicy przygotowują się do sezonu i jeżeli warunki pogodowe pozwolą niebawem zobaczymy ich na torze. – informuje na łamach oficjalnego serwisu klubu rzecznik prasowy Michał Świącik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *