Zamiast ligi, towarzysko z LZS Leśnicą.

Miało być pierwsze w tym roku spotkanie o drugoligowe punkty a będzie… kolejny mecz towarzyski. Przeciwnikiem podopiecznych Jerzego Brzęczka będzie trzecioligowa LZS Leśnica.


Rywale w grupie opolsko – śląskiej zajmują na półmetku rozgrywek szóstą lokatę i na wyjeździe w rozgrywkach trzecioligowych przegrali tylko raz.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Rakowem Częstochowa a LZS Leśnicą zapowiada się bardzo interesująco bowiem w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Kaniukę można się śmiało doszukać kilku piłkarzy, którzy mają za sobą bogatą ekstraklasową przeszłość piłkarską.

Pierwszoplanowymi postaciami w talii tego trenera są choćby: Grzegorz Lekki : były zawodnik Górnika Zabrze a ostatnio niemieckiego SSV Jeddeloh, Mateusz Bukowiec, który w sezonie 2008/2009 był zawodnikiem Rakowa Częstochowa, oraz Stanisław Wróbel, który w przeszłości reprezentował z wieloma sukcesami takie kluby jak m.in: Górnik Zabrze, Grunwald Ruda Śląska, GKS Katowice, Cracovię Kraków, Piasta Gliwice czy Odrę Wodzisław Śląski.

W jutrzejszym spotkaniu towarzyskim z pewnością w składzie Rakowa wybiegną zawodnicy, którzy w tym właśnie dniu mieli się zmierzyć z KS Lechią Zielona Góra.

Mecz towarzyski pomiędzy Rakowem Częstochowa a LZS Leśnicą zostanie rozegrany w sobotę, 13 marca12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Limanowskiego 83. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *