Grali (nie) grali byli piłkarze Rakowa Częstochowa.

Oto cotygodniowy przegląd występów byłych piłkarzy częstochowskiego Rakowa .

Adrian Klepczyński (Polonia Bytom): zagrał w całym spotkaniu z Arką Gdynia (2:2).

Tomasz Kiełbowicz (Legia Warszawa): wystąpił w całym spotkaniu warszawskiej Legii z Lechem Poznań (0:1).

Maciej Mizgajski ( Piast Gliwice): nie zagrał ani jednej minuty z Koroną Kielce (1:0).

Łukasz Sekulski ( Wisła Płock): nie grał w meczu z Dolcanem Ząbki (3:1).

Krzysztof Pyskaty (Pogoń Szczecin): nie grał w przegranym spotkaniu (2:3) z Motorem Lublin.

Marcin Bojarski ( Pogoń Szczecin): wystąpił pełne 90 minut w meczu z Motorem Lublin (2:3).

Maksymilian Rogalski ( Pogoń Szczecin): przebywał na boisku od 62.minuty w meczu z Motorem Lublin (2:3).

Dominik Płaza ( Motor Lublin): nie grał w meczu z Pogonią Szczecin (3:2).

Mariusz Przybylski ( Górnik Zabrze): wystąpił pełne 90 minut oraz otrzymał żółtą kartkę w spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz ( 1:2).

Grzegorz Skwara (Flota Świnoujście): przebywał na boisku do 46 minuty w spotkaniu z Górnikiem Łęczna (0:1).

Piotr Malinowski ( Podbeskidzie Bielsko – Biała): zagrał całe spotkanie ze Stalą Stalowa Wola (2:2).

Tomasz Foszmańczyk ( Ruch Radzionków): przebywał na boisku do 59.minuty podczas spotkania z Jarotą Jarocin (1:0).

Tomasz Laskowski ( Polonia Słubice): otrzymał czerwoną kartkę w spotkaniu z MKS-em Turem Turek (0:2) i najprawdopodobniej nie wystąpi w zaległym spotkaniu słubickiej Polonii z Rakowem Częstochowa, w środę 14 kwietnia o godzinie 16:00 w Częstochowie.

Mateusz Orzechowski ( Stal Rzeszów): rozegrał całe spotkanie z KS Concordią Piotrków Trybunalski (2:1).

Łukasz Kaciczak (Concordia Piotrków Trybunalski): przebywał pełne 90 minut na boisko w spotkaniu ze Stalą Rzeszów (1:2).

Adrian Jeremicz : (Concordia Piotrków Trybunalski): nie grał w spotkaniu ze Stalą Rzeszów (1:2).

Mateusz Bukowiec ( LZS Leśnica): grał do 83.minuty w meczu z TOR-em Dobrzeń Wielki (4:1).

Michał Pietroń ( Sokół Sokółka): wystąpił pełne 90 minut i strzelił jedynego gola w meczu z Orłem Kolno (1:0).

Łukasz Toborek (KS Victoria Częstochowa): 90 minut z Victorią Chróścice (2:2).

Sławomir Piwiński : (KS Victoria Częstochowa): 90 minut i gol w spotkaniu z Victorią Chróścice (2:2).

Kamil Sobala (KS Victoria Częstochowa): zmieniony w 75 minucie w meczu z Victorią Chróścice (2:2).

Tomasz Nowak (KS Victoria Częstochowa): zmieniony w 60 minucie w meczu z Victorią Chróścice (2:2).

Łukasz Wiśniewski (KS Victoria Częstochowa): zmieniony w 46 minucie w meczu z Victorią Chróścice (2:2).

Grzegorz Sieradzki (KS Victoria Częstochowa): wszedł w 60 minucie w meczu z Victorią Chróścice (2:2).

Piotr Ojczyk ( MKS Myszków): rozegrał pełne 90 minut w meczu z ŁTS-em Łabędy Gliwice (4:1).

Piotr Trepka ( MKS Myszków): rozegrał pełne 90 minut w meczu z ŁTS-em Łabędy Gliwice (4:1).

Rafał Psonka ( MKS Myszków): przebywał na boisku przez całe spotkanie w starciu z ŁTS-em Łabędy Gliwice (4:1).

Miłosz Bielecki : (MKS Myszków): wystąpił pełne 90 minut i strzelił j gola w meczu z ŁTS-em Łabędy Gliwice (4:1).

Damian Sołtysik (MKS Myszków): przebywał na boisku do 78. minuty w spotkaniu z ŁTS-em Łabędy Gliwice (4:1).

Grzegorz Cyruliński ( Unia Rędziny): rozegrał całe spotkanie z AKS-em Mikołów (1:0).

Kamil Puchała ( Unia Rędziny): wystąpił pełne 90 minut i strzelił jedynego gola w meczu z AKS-em Mikółów (1:0).