Śląska liga juniorów młodszych gra

W środę 28 kwietnia rozegrana zostanie 23 kolejka Śląskiej Ligi Juniorów młodszych, drużyna Rakowa zagra u siebie, a KS Włodar zagra mecz wyjazdowy.


Nasze drużyny na razie grają słabo i będą mieli straszne problemy by utrzymać się w tych rozgrywkach, dlatego każdy mecz i zdobyte punkty są na wagę złota.

Podopieczni Andrzeja Samodurowa i Roberta Olbińskiego zagrają jutro na własnych obiektach przy ulicy Limanowskiego na boisku ze sztuczną nawierzchnią, początek tego meczu zaplanowano już na godzinę 13.00, a to z tej prostej przyczyny że o 17.00, jak pierwotnie mecz był zaplanowany obiekt będzie zarezerwowany na pojedynek seniorów Rakowa z Lechią Zielona Góra.

Rywalem czerwono-niebieskich będzie zespół UKS Ruch Chorzów zajmujący drugą pozycje w tabeli i tracący jeden punkt do lidera Katowickiego Rozwoju, miejmy nadzieje że młody narybek Rakowa nie wystraszy się rywala i powalczy o cenne punkty.

Druga drużyna reprezentująca nasze miasto w tych rozgrywkach KS Włodar Częstochowa uda się na mecz wyjazdowy do Zabrza by zmierzyć się z MSPN Górnik, początek tego meczu zaplanowano na godzinę 17.00, na pewno zabrzańska młodzież jest faworytem tego spotkania, ale miejmy nadzieje że drużyna z ulicy Sabinowskiej trenowana przez Adama Zalewskiego pokusi się o sprawienie niespodzianki.

Oto zestaw par 23 kolejki
Gosław WAP Jedłownik – Stadion Chorzów
MOSiR Jastrzębie – GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec – Gwarek Zabrze
Raków Częstochowa – UKS Ruch Chorzów
MSPN Górnik Zabrze – KS Włodar Cz-wa
Piast Gliwice – MOSM Tychy
Rozwój Katowice – WSP Wodzisław Śl.

Polonia Bytom – pauza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *