Apel zarządu Rakowa Częstochowa do wszystkich kibiców piłki nożnej.

Oto apel, jaki kieruje zarząd Rakowa Częstochowa do wszystkich kibiców, przed sobotnim spotkaniem z SKS Bałtykiem Gdynia.


Komunikat Zarządu Klubu Sportowego RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Drodzy Kibice,

Na początku lutego podjęliśmy się zadania odbudowania Rakowa – klubu, który leży głęboko w sercu każdego z nas. Nie mogliśmy pozwolić, by upadł, by po tylu latach na długo zniknął z piłkarskiej mapy Polski. Kolejne tygodnie staraliśmy się wykorzystać jak najlepiej, dlatego nie kryjemy radości, że w Częstochowie coraz głośniej mówi się o tym, iż w Rakowie wszystko powoli idzie ku dobremu.

Cały czas staramy się pozyskiwać nowych partnerów, którzy są w stanie choćby w niedużym wymiarze wspomóc klub finansowo. Doceniamy każdą pomoc i nie zamykamy się absolutnie na nikogo, komu zależy na lepszej przyszłości Rakowa. Trudno jednak ukryć, że sytuacja finansowa klubu wciąż jest bardzo trudna. Za punkt honoru postawiliśmy sobie dotrzymywanie danego słowa, dlatego pozostajemy w stu procentach lojalni wobec wierzycieli i staramy się wszystkie należności spłacać w terminie.

Dlatego gorąco apelujemy do wszystkich kibiców, by w jak największym gronie przyszli na sobotni mecz z Bałtykiem Gdynia. Spróbujcie namówić znajomych, którzy dawno – lub nigdy – nie byli na Limanowskiego. Wysoka frekwencja to same korzyści: wsparcie dla naszych młodych piłkarzy, zastrzyk finansowy dla klubu i wyraźny sygnał dla potencjalnych sponsorów, że w Raków warto zainwestować. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców „Wieczny Raków” robimy co w naszej mocy, by na naszym stadionie każdy czuł się w stu procentach bezpiecznie. Uważamy, że małymi krokami udaje nam się osiągać ten cel.

Z Bałtykiem Gdynia zagramy już w sobotę, a cztery dni później ugościmy na Limanowskiego zespół Tura Turek. Mamy dwie świetne okazje, by zasiadając wspólnie na stadionie pokazać, że wszystkim nam zależy na zbudowaniu lepszego, silnego Rakowa, na jaki Częstochowa zasługuje od lat. Wierzymy, że razem możemy tego dokonać!

Zarząd KS Raków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *