Przegląd Sportowy: Co się dzieje w AZS-ie?

Pisaliśmy już o powrocie do Częstochowy Krzysztofa Gierczyńskiego, jednak wydaje się że to dopiero początek zmian w drużynie Akademików. Sporo mówi się o tym, że kontrakt z AZS-em przedłużył już Piotr Nowakowski, a na celowniku częstochowian znajdują się także Miłosz Hebda i Michal Hrazdira.

Przegląd Sportowy donosi, że Nowakowski parafował nowy kontrakt w Spale, gdzie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Klub z Częstohowy nie potwierdził jeszcze oficjalnie tych informacji.

Spekulacje pojawiły się także na temat trenera AZS-u. Przegląd Sportowy informuje, że Grzegorza Wagnera może zastąpić Marek Kardos, natomiast prezes Konrad Pakosz deklaruje, że klub ma kilka propozycji krajowych i zagranicznych, które są mocno rozważane, a ostateczne decyzje zapadną jeszcze przed wakacjami.

Do zespłu ma dołączyć natomiast dwójka młodych zawodników – Miłosz Hebda i Czech Michal Hrazdira. Ten pierwszy to 19-letni atakujący, który w Częstochowie miałby grać na zasadzie wypożyczenia ze Skry Bełchatów.

źródło: Przegląd Sportowy/azsczestochowa.pl/inf. własna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *