Awans częstochowskiej Victorii

W Boże Ciało został rozegrany ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. W meczu derbowym lepsza okazała się Częstochowska Victoria wygrywając na boisku na ulicy Sabinowskiej z KS Włodarem Częstochowa.


Mecz był bardzo ciekawym i zaciętym widowiskiem, nie brakowało walki jak na derby przystało. Cały mecz kontrolowali piłkarze z ulicy Krakowskiej. W końcówce po kontaktowej bramce Mateusza Kyzioła spotkanie zrobiło się jeszcze ciekawsza. W zespole Stradomia, z i tak już z wąskiej, kadry ubyli jeszcze w trakcie rundy Bartosz Kowalski który przeniósł się do LOTU z Konopisk oraz leczący kontuzje Radosław Kamiński. Ponadto dodajmy że są to już ostatnie mecze Jacka Macińskiego w roli szkoleniowca piłkarzy z ulicy Sabinowskiej. Jak udało nam się dowiedzieć ów szkoleniowiec podał się do dyspozycji zarządu.

KS Włodar Częstochowa-Victoria Częstochowa 1:2 (0:1)
0:1 Wilk-samobójcza 7 min.
0:2 Nowak 58 min.
1:2 Kyzioł 80 min
Sędziował:
Jakub Kołodziejczyk(Bytom) widzów:150

KS Włodar Cz-wa: Kapral, Gębicz, Pluta, Wiśniowski, Kurpios Marcin, Kuziorowicz, Kyzioł, Wilk(46min Daniel Kamiński), Susek, Kowalski Marcin, Kurpios Marek.
Trener: Jacek Maciński
Rezerwowi: Nowak Tomasz, Żurawiecki

Victoria Cz-wa:Łukiewicz, Załucki, Stefański Łukasz, Kwaśniewski, Bolechowski(75 min. Minkina Michał), Piwiński, Tomczyk(46 min Nowak), Sieradzki Grzegorz(46 min . Zgrzebny), Kotas, Świerczyński, Stefański Rafał(65 min. Sobala)
Trener: Artur Minkina
Rezerwowi:Strożek,Ścisłowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *