Zwycięstwo po ciężkiej walce

W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 na obiekcie przy ulicy Narutowicza w Radomiu doszło do pojedynku pomiędzy Sportową Czwórką Radom a drużyną Gola Częstochowa. Po ciężkiej i wyrównanej walce nasze zawodniczki wygrały 2:0.

Pierwsza połowa meczu pomimo ostrej walki obu zespołów zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie pojedynku nasze zawodniczki strzeliły dwie bramki. Oba trafienia autorstwa Aleksandry Jędrak. Pierwsza z nich padła w 60 minucie po koszmarnym błędzie bramkarki gospodyń która wypuściła piłkę przed siebie a nasza zawodniczka wykorzystała ten prezent i z najbliższej odległości wpakowała piłkę do siatki. Druga z bramek padła po doskonałym dośrodkowaniu Kamili Kmiecik i jeszcze piękniejszym uderzeniu naszej zawodniczki która nie dała szans bramkarce Czwórki.

Sportowa Czwórka Radom – Gol Częstochowa 0:2 (0:0)
0:1 Jędrak 60′
0:2 Jędrak 85′

Skład częstochowskiego Gola: Klabis, Jeziorska, Rokosa, Wola, Sukiennik, Sobczak, Kmieć, Uchnast, (76′ Hetner), Jędrak, Bąk, Di-Giusto (46′ Maziarz) Trener: Seifryd i Bodziachowski

Źródło: gol.futbolowo.pl