Gol II Anders Częstochowa – Czarni Bytom Sucha Góra

W sobotę o godzinie 14:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią MOSiR Raków przy ul. Limanowskiego 83 doszło do pojedynku ósmej kolejki II Ligi gr. Śląskiej pomiędzy Golem II Anders Częstochowa a drużyną Czarnych Bytom Sucha Góra. Nasze zawodniczki wygrały to spotkanie 3:0.

Dzisiejsze spotkanie to prawie w całości teatr jednego aktora którym była drużyna miejscowa. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazalsze ale do szczęścia brakowało dokładnego ostatniego podania. Worek z bramkami w tym spotkaniu rozwiązała już w dwudziestej minucie Asia Hetner która pięknym strzałem nie dała szans bramkarce gości. Zawodniczki z Bytomia nie zdążyły się pozbierać po tym ciosie kiedy to Asia zdobyła swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Dwanaście minut później wynik na 3:0 podwyższyła Klyta. W drugiej części gry znów przewaga była po stronie drużyny Częstochowskiej lecz wynik nie uległ już zmianie i nasze zawodniczki z boiska schodziły z rezultatem 3:0.

Częstochowa 16.10.2010r godzina 14:30 boczne boisko MOSiRu Raków

Wynik: 3:0 (3:0)

1:0 Hetner 20′
2:0 Hetner 24′
3:0 Klyta 36′

Gol II Anders Częstochowa: Klabis, Wolak, Hetner, Sobczak, Wróbel (46′ Nowakowska A), Ciupa, Nowakowska K, Amrozik, Kępa, Mysłek (46′ Nocuń), Klyta (46′ Kott) Trener: Bodziachowski, Seifryd