Wygrana w ostatnim wyjeździe rundy

W sobotę odbyło się ostatnie wyjazdowe spotkanie drużyny Gola w rundzie jesiennej sezonu 2010/11. Drużyna Częstochowska udała się na mecz do Lublina gdzie zmierzyła się z miejscowym Widokiem. Po dobrej grze nasz zespół pokonał rywalki 4:0.

W dniu dzisiejszym nasza drużyna zmierzyła się w Lublinie z drużyną miejscowego Widoku. Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana gdyż dobrze ustawiona drużyna gospodarzy nie pozwalała na zbyt wiele naszym zawodniczkom świetnie blokując swoje tyły i grając tylko z kontrataków. W tej części pojedynku naszym zawodniczkom udało się tylko raz wpisać na listę strzelców. Uczyniła to po wypracowanej w całości przez siebie sytuacji Ola Jędrak. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym wynikiem 0:1 dla częstochowianek i nic nie zapowiadało tego co się stało po przerwie. W drugiej odsłonie pojedynku zawodniczki z Lublina całkowicie siadły oddając pole gry naszym zawodniczkom. W 66 minucie w pobliżu pola karnego gospodyń faulowana była Justynka Maziarz lecz dobrze sędziująca to spotkanie Pani Marta Zalewska puściła grę gdyż przy piłce znajdowała się Marta Di – Giusto która świetnym strzałem w samo okienko bramki podwyższyła wynik spotkania na 0:2. Niestety jak się później okazało faul na Justynce okazał się poważniejszy gdyż nasza zawodniczka uszkodziła sobie mięsień kolanowy i nie mogąc twardo ustać na nodze w 70 minucie opuściła plac gry. Pięć minut po bramce na 0:2 akcję przeprowadziła wprowadzona na plac gry za Justynkę Sonia Mysłek która doskonałym podaniem w pole karne obsłużyła Martę która z bliskiej odległości nie dała szans Weronice Klimek. Gdy wydawało się że spotkanie zakończy się wynikiem 0:3 jedną z ostatnich akcji meczu przeprowadziła Sandra Sukiennik która ładnym podaniem obsłużyła Ciasto która celnym strzałem skompletowała sobie hattricka i ustaliła wynik spotkania na 0:4. Warto dodać że jeżeli skuteczność naszej drużyny w pozostałych spotkaniach dorówna atmosferze panującej w drużynie to nasz zespół bez problemów awansuje do ekstraklasy.

Lublin, 30.10.2010 godzina 11:00
Mecz o mistrzostwo pierwszej ligi gr. wschodniej
Widok Lublin – Gol Częstochowa

Trójka Sędziowska:
Sędzia główny: Zalewska Marta (Mazowiecki ZPN)
Asystent nr. 1: Dąbrowska Anna (Mazowiecki ZPN)
Asystent nr. 2: Łukasiewicz Maria (Mazowiecki ZPN)

Wynik: 0:4 (0:1)

Bramki:
0:1 Jędrak 23′
0:2′ Di – Giusto 66′
0:3 Di – Giusto 71′
0:4 Di – Giusto 88′

Widok Lublin: Klimek, Knap (46′ Kuziel), Guściorska, Golian, Zakościelna, Jankowska (53′ Szymula), Chmielewska (72′ Niemirowska), Wasil, Jaworek, Maliszewska, Pietrasińska (46′ Mitrus) Trener: Knap Jakub

Gol Częstochowa: Klabis, Jeziorska (80′ Ciupa), Rokosa, Kmiecik, Jędrak, Di – Giusto, Sukiennik, Maziarz (70′ Mysłek), Uchnast, Wolak (46′ Nowakowska), Wróbel Trener: Bodziachowski Włodzimierz i Seifryd Włodzimierz
Rezerwa: Amrozik, Nocuń
Więcej informacji na stronie internetowej gol.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *