Jedziemy do Jastrzębia po punkty

Przed nami szósta kolejka spotkań rozgrywek Plus Ligi, w której podopieczni Marka Kardosa zmierzą się z drużyną Jastrzębskiego Węgla. Obie ekipy po pięciu kolejkach mają na swoim koncie po 8 punktów, zajmując w tabeli odpowiednio: czwarte miejsce Jastrzębie i szóste miejsce AZS.


Tytan AZS Częstochowa po przykrej porażce z aktualnym mistrzem Polski, PGE Skrą Bełchatów, stanie do walki z wicemistrzem kraju. Urwanie punktów drużynie prowadzonej przez Igora Prielożnego będzie bardzo trudne. Jastrzębianie podbudowani wygraną 3:1 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, zapewne będą chcieli udowodnić swoją wartość i po raz kolejny zdobyć komplet punktów do ligowej tabeli. Nie znaczy to jednak, że akademicy z Częstochowy stoją na straconej pozycji.

Przed nami spotkanie z trudnym rywalem, jakim jest Jastrzębie, ale podejdziemy do niego tak samo jak do wszystkich spotkań, czyli będziemy robić wszystko, aby wygrać, zapowiada środkowy Tytana, Wojciech Sobala. Bojowy nastrój drużyny potwierdza również rozgrywający AZS-u Jakub OczkoJedziemy do Jastrzębia po punkty.

O tym, czy akademicy z Częstochowy wywiozą z terenu rywala punkty, przekonamy się już w środę 10 listopada. Początek spotkania o godz. 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *