Juniorki Młodsze Gola w najlepszej ósemce Halowych Mistrzostw Polski

W ostatnią sobotę w Zgierzu odbył się półfinał Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w których zwyciężyła z kompletem punktów pierwsza drużyna Gola i dzięki temu awansowała do ósemki najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej w naszym kraju.


Nasze podopieczne w pierwszym spotkaniu pokonały 4:1 drużynę gospodyń ze Zgierza, w drugim ograły Kolejarza Łódź 5:2 i z grupy wyszły z kompletem punktów i bilansem bramkowym 9:3. W wielkim finale eliminacji o miejsce w głównym finale który odbędzie się w dniach 4 – 5 grudnia w Tuszynie naszym zawodniczkom przyszło zagrać z drużyną Sportowej Czwórki Radom. Po dobrze rozegranym meczu nasze podopieczne wygrały aż 5:1.

UMKS Zgierz 1 : 4 Gol Częstochowa

Bramki:
0:1 Di – Giusto
0:2 Sulisz
1:2
1:3 Klyta
1:4 Tkacz

Gol Częstochowa 5 : 2 Kolejarz Łódź

Bramki:
1:0 Mesjasz
1:1
1:2
2:2 Di – Giusto
3:2 Di – Giusto
4:2 Sulisz
5:2 Sulisz

Finał imprezy

Gol Częstochowa 5 : 1 Sportowa Czwórka Radom

Bramki:
1:0 Klyta
2:0 Sulisz
3:0 Klyta
3:1
4:1 Mesjasz
5:1 Di – Giusto

Skład Gola I :
Di Giusto Marta, Klyta Natalia, Sulisz Olga, Mesjasz Małgorzara, Klimczak Karolina, Tkacz Patrycja, Hocwik Patrycja, Ściebura Kinga, Ewa Jureczko, Ciuraszkiewicz Dorota, Piekarska Patrycja

Drużyna Gola II w której składzie wystąpiły zawodniczki z Gimnazjum w Kłobucku w dwóch spotkaniach rozegranych przez siebie na tym turnieju zdobyły 3 punkty pokonując Sportową Czwórkę Radom 3:1. Niestety uległy drużynie Dargfilu Tomaszów Mazowiecki 0:3 i to nie one lecz drużyna Czwórki awansowała do finału w którym nie sprostała naszej pierwszej drużynie ulegając 5:1.

Wyniki:

Gol Gimnazjum Kłobuck – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 0:3
Gol Gimnazjum Kłobuck – Czwórka Radom 3:1
Czwórka Radom – Dargvil Tomaszów Mazowiecki 4:1

Skład drużyny Gola II Gimnazjum Kłobuck:

Kała Martyna,Trawczyńska Karolina, Chwalba Monika, Borecka Karolina, Winiecka Marta, Kasprzyk Katarzyna, Szymańska Klaudia, Soluch Aleksandra, Wilk Edyta, Pawlica Angelika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *