Pierwszy mecz rundy rewanżowej

Po dobrych występach w pierwszej fazie rudny zasadniczej rozgrywek Plus Ligi czas na rundę rewanżową. Pierwszym rywalem akademików z Częstochowy będzie drużyna prowadzona przez Waldemara Wspaniałego.


Podopieczni Marka Kardosa pokazali się z bardzo dobrej strony w pierwszej fazie rozgrywek ligowych, gdzie po 9 kolejkach zajmują pozycję wicelidera tabeli. Postawa zawodników Tytana cieszy, ale jak sami odpowiadają na nazywanie ich „czarnym koniem” rozgrywek, nie należy popadać w hurraoptymizm, bo to dopiero półmetek walki o mistrzostwo i jeszcze wszystko może się zdarzyć.

A co wydarzy się w Bydgoszczy? Zapowiada się trudna walka. Bydgoszczanie, po nie najlepszym początku, teraz pokazują, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i nie poddadzą się w walce z czołowymi zespołami Plus Ligi. Wzrastająca forma Grzegorza Szymańskiego buduje morale drużyny Waldemara Wspaniałego, co dodatkowo napędza graczy do działania.

Czy rozpędzająca się bydgoska drużyna powtórzy sukces z inauguracji sezonu i znów pokona akademików z Częstochowy? Tego dowiemy się już w środę. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20.30. Transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *