Smutny podział punktów na zakończenie rundy

W sobotę na stadionie MOSiR Raków Częstochowa odbyło się spotkanie kończące rundę jesienną w I lidze grupy wschodniej. Na przeciw siebie stanęły drużyny częstochowskiego Gola oraz rezerwy raciborskiej Unii. Po bardzo słabym spotkaniu obie jedenastki podzieliły się punktami.

W dzisiejszym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły drużyny o odmiennych celach na ten sezon. Drużyna Gola walczy o awans natomiast drużyna Unii na tę chwilę jest jedną nogą w drugiej lidze. Przed pierwszym gwizdkiem wydawało się że mecz ten będzie spacerkiem dla naszego zespołu. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Drużyna gości wzmocniona zawodniczkami z ekstraklasy grała z naszymi dziewczynami jak równy z równym fragmentami nawet mając przewagę. W pierwszej połowie nasze zawodniczki stworzyły sobie dogodną sytuację w której po wygranej walce sam na sam z bramkarką wychodziła Marta Di-Giusto niestety przeciwniczka przytrzymując ją za koszulkę przerwała groźną akcję. Dodajmy że bardzo słabo spisująca się sędzina tego spotkania ukarała naszą przeciwniczkę tylko żółtym kartonikiem. Druga odsłona spotkania to dalszy popis bezskutecznej gry naszego zespołu oraz złego prowadzenia gry przez sędzinę która najpierw nie odgwizdała rzutu karnego dla naszej drużyny a pod koniec spotkania z prawidłowo zdobytej bramki autorstwa Reni Uchnast nakazała grę dalej. Podsumowując dzisiejsze spotkanie zostało ono bardzo słabo rozegrane przez nasz zespół oraz źle poprowadzone przez rozjemczynię tego spotkania. Dzisiejszy remis może spowodować iż drużyna przewodząca w tabeli (Tomaszów Mazowiecki) odskoczy na sześć punktów w tabeli i będzie bardzo trudno ją dogonić.

Częstochowa, 06.11.2010 godz. 11.00 Stadion MOSiR Raków Częstochowa

Gol Częstochowa – Unia II Racibórz

wynik: 0-0

Unia II Racibórz: Janeczek, Gudynowska, Wilk (92′ Pieszak), Skupień, Sosnowska, Maliaszczyk, Kreckova (65′ Szczotka), Sokolenko (31′ Klinik), Zisch (92′ Proksa), Lenard, Pencherkiewicz
Trener: Kawalec Paulina
Rezerwa: Dragon.

Gol Częstochowa: Klabis, Rokosa, Sukiennik, Jeziorska (65′ Sobczak), Uchnast, Kmiecik, Jędrak, Di-Giusto, Maziarz, Wróbel (46′ Bąk), Wolak (46′ Hetner)
Trener: Seifryd W, Bodziachowski W.
Rezerwa: Mysłek, Nowakoswka

Więcej informacji mogą Państwo przeczytać na oficjalnej stronie klubu: gol.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *