Bilety na mecz pucharowy

Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna informuje, że najbliższy mecz w hali Polonia w Częstochowie pomiędzy zespołami Tytan AZS, a Maccabi TEL AVIV (Izrael) w ramach III rundy Challenge CUP odbędzie się we wtorek 14 grudnia 2010 roku o godzinie 19.00.

Bilety na to spotkanie można nabywać w przedsprzedaży w siedzibie Klubu przy ul. Dekabrystów 41 (budynek Montexu – VIII piętro) od poniedziałku 6 grudnia w godzinach od 8 do 16 oraz w dniu meczu od godz. 17.30 w kasie hali Polonia. Ceny wejściówek kształtują się w sposób następujący:
– balkon – 15 złotych

Jednocześnie informujemy, że na mecz z Maccabi Tel Aviv prowadzona będzie sprzedaż biletów ulgowych w liczbie 100 sztuk na sektor B (balkon). Bilety ulgowe do nabycia tylko w siedzibie Klubu. Cena 10 złotych.

W sprzedaży będzie również bilet rodzinny (dwa bilety normalne plus jeden ulgowy) w cenie 35 złotych lub (dwa bilety normalne plus dwa ulgowe) w cenie 40.

Jednocześnie wszystkich posiadaczy karnetów w sektorach od A do G informujemy, że powyższe trybuny zgodnie z wymogami Europejskiej Konfederacji Siatkówki będą zlikwidowane. W związku z powyższym od poniedziałku 6 grydnia w siedzibie Klubu będzie prowadzona wymiana karnetów na bilety na sektory od A do G. Prosimy posiadaczy całorocznych kart wstępu na te sektory o zgłaszanie się w sekretariacie Klubu wraz z karnetami, celem odbioru biletów.

Bilety na to spotkanie dostępne są również w internecie. Szczegóły na stronie www.eventim.pl
źródło: www.azsczestochowa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *