Żużlowe lodowe ściganie w Opolu.

8 stycznia odbędzie się VII Opolska Gala Żużlowa na Lodzie. W opolskim „Toropolu” rywalizować będą: Falubaz Zielona Góra, Unibax Toruń,Unia Leszno oraz zespół Hawi Racing Team z Opola w której wystąpi min: Sławomir Drabik. Wkrótce przedstawimy szczegółowy harmonogram imprezy oraz składy drużyn. Organizatorami imprezy są Andrzej Hawryluk oraz Piotr Żyto.

Dochód z gali zostanie przeznaczony na pomoc dwójce dzieci – 2,5-letniemu Kamilowi choremu na rdzeniowy zanik mięśni, i 3,5-letniemu Sebastianowi cierpiącemu na bardzo rzadkie i poważne schorzenie uwarunkowane genetycznie – tzw. zespół Pradera-Williego, objawiający się m.in. obniżonym napięciem mięśniowym i upośledzonym rozwojem psychoruchowym. Niebawem ruszy licytacja, z której dochód przeznaczony zostanie dla chorych dzieci. Wiemy już, jakie przedmioty znajdą się na liście licytowanych, a będą to m.in.:

-„ubranie” motoru żużlowego na którym w tamtym sezonie startował Grzegorz Zengota, w lidze polskiej – Falubaz i angielskiej – Swindon,
-okulary żużlowe z autografem Zengiego,
-dwie książkowe, które przekazał na aukcję Leigh Adams (książka poświęcona karierze Adamsa oraz album ze zdjęciami, które pokazują całą karierę Adamsa w Unii Leszno). Książki podpisane zostały przez Australijczyka oraz przez innych zawodników Grand Prix, którzy jeździli w pożegnalnym turnieju Adamsa w Lesznie.

Gdzie można nabyć bilety:
Punkty sprzedaży biletów (cena 30zł):

* Pub sportowy „Toropol” – Opole, Barlickiego 13
* Sklep „Domex” – Opole, Oleska 64″
* Stacja paliw Oktan-BP – Krzanowice k/Opola ul. Armii Ludowej 51
* Salon-serwis KTM – Opole, ul. Budowlanych 6
* Tabaco – Sklep tytoniowy – Opole, ul.Katowicka 28, tel.: +48 77 454 93 50
(poniedziałek-piatek: 10:00-18:00, sobota: 10:00-14:00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *