„Atmosfera jest w porządku”

Poniżej prezentujemy państwu co mieli do powiedzenia dwaj nowi piłkarze częstochowskiej Victorii – Mateusz Rabiej i Piotr Krakowiak pozyskani z Górnika Zabrze.

Piotr Krakowiak

– Klub Victorii wysłał do Górnika Zabrze zapytanie czy jest możliwość przyjazdu na testy kilku zawodników. I my z Mateuszem zdecydowaliśmy się przyjechać. Dwa sparingi już zagraliśmy w tym oby dwa wygrane. Dogadaliśmy się z prezesami i działaczami i postanowiliśmy spróbować swoich sił właśnie we Victorii. Przychodzę do klubu na zasadzie wypożyczenia. Swoją grę w piłkę nożną rozpocząłem w Promotorze Zabrze ,który potem złączył się z Górnikiem Zabrze. Cały okres począwszy od trampkarza po juniora spędziłem w Górniku Zabrze. Po juniorach byłem w Młodej Ekstraklasie, ale tam niestety nie dostawałem szansy gry. Więc trzeba było zmienić otoczenie. I tak właśnie trafiłem do Victorii. Gdzie atmosfera jest w porządku.

Mateusz Rabiej

– Trafiłem tutaj z Górnika Zabrze. Z Victorią Częstochowa związany jestem tak jak kolega półrocznym wypożyczeniem. Moja dotychczasowa kariera piłkarska wyglądała tak, że przez wszystkie szczeble grałem w Górniku Zabrze. Począwszy od juniora, potem grałem w Młodej Ekstraklasie i czasami grywałem w rezerwach Górnika Zabrze. Atmosfera we Victorii moim zdaniem jest bardzo fajna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *