Bezbramkowy remis z trzecioligowcem.

W rozegranym dzisiaj meczu kontrolnym na boisku z sztuczną nawierzchnią przy ulicy Limanowskiego czerwono-niebiescy zremisowali bezbramkowo z LZS Leśnica, tym samym drużyna Rakowa po trzech meczach kontrolnych nie zaznała smaku zwycięstwa.

Po raz kolejny szansę występu dostali Mateusz Kyzioł z KS Częstochowa i Rafał Czerwiński z LKS Kamienicy Polskiej, którzy są przymierzani do występów w Rakowie.

Warto zaznaczyć że w dzisiejszym sparingu pełne 90 minut po przebytej kontuzji zagrał Artur Lenartowski oraz Łukasz Brondel, który już grał w wcześniejszych grach kontrolnych. W środowym test- meczu z powodu drobnych urazów nie wystąpili: Paweł Nocuń,Adam Łysek,Piotr Ceglarz,Maciej Gajos.

W drużynie naszego przeciwnika wystąpił były zawodnik Rakowa Mateusz Bukowiec oraz Paweł Krzysztoporski, który przebywa na testach w drużynie trzecioligowca LZS-u Leśnica.

Wśród sporej grupki fanów którzy przybyli na dzisiejszy sparing można było dostrzec Mariusza Przybylskiego i Mateusza Zacharę którzy korzystając z dnia wolnego po powrocie z zgrupowania w Dzierżoniowie z uwagą śledzili poczynania swoich kolegów.

Kolejne spotkanie towarzyskie piłkarze Rakowa Częstochowa rozegrają w sobotę, 29 stycznia. Przed własną publicznością będą podejmowali występującą w trzeciej lidze, w grupie opolsko – śląskiej, KS Victorię Częstochowa.

26.01.2011, Częstochowa godzina 15:00

Raków Częstochowa – LZS Leśnica 0:0

Sędziował: Piotr Skoczylas (Częstochowa).

Widzów: 100

Raków Częstochowa
Szramowiat (46`Kos) – Mastalerz, A.Pluta (55`Nogal), Hyra (46`Górecki), Kowalczyk Paweł, Czerwiński Rafał (46`Witczyk), Ogłaza (46`Kowalczyk Łukasz), Kmieć (46`Czerwiński Marcin), Lenartowski, Brondel, Kyzioł (46`Dawid Świerk)

Trener:Jerzy Brzęczek

LZS Leśnica – I połowa:

M.Żebrowski – Kierdal, Bachor, Krzysztoporski, Dzieniszewski, Sotor, Jakubczak, Gwiażdziński, Janczarek, Sadowski, Gładkowski.

II połowa:
Kasprzik, Nowak, Bachor (75`Szyndzielorz), Krzysztoporski (75`Kierdal), Dyczek, Sotor (60`Łebkowski), Bukowiec, Rams, Dzieniszewski (60`Łysoń), Chojnowski, Gładkowski (70`Sadowski)

Trener: Stanisław Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *