„Dziękuję trenerowi Zbigniewowi Doboszowi”:Wywiad z Mateuszem Zacharą.

Poniżej prezentujemy państwu wywiad z wychowankiem częstochowskiego Rakowa, Mateuszem Zacharą, który od rundy wiosennej będzie występował w Górniku Zabrze.


Zostałeś już oficjalnie zawodnikiem Górnika Zabrze.Jak pierwsze wrażenia i na ile podpisałeś umowę ?

-Umowa została podpisana na 3,5 roku.O wrażeniach narazie nie mogę mówić.Byłem tylko na podpisaniu i konferencji.Na początku najważniejsza będzie aklimatyzacja w drużynie i szybkie wdrożenie się i poznanie struktur klubu.Bo od tego zależy dalsza praca.Wyjście na trening z „czystą” głową i myślenie tylko i wyłącznie o treningu.

W okresie zimowym zgłosiło się wiele klubów po Ciebie.Było to napewno dla ciebie męczące gdyż do samego końca nie wiedziałeś gdzie „zakotwiczysz” ?

-Na pewno było to dla mnie męczące.Wybrałem Górnik Zabrze.
Myślę,że każdy piłkarz marzy o tym by grać w najwyższej klasie rozgrywkowej.Napewno moje umiejętności tam rozwiną się jeszcze bardziej.

Jak wspominasz ten okres gry w Rakowie.Komu najwięcej zawdzięczasz ?

-Przede wszystkim dziekuję mojemu pierwszemu trenerowi Zbyszkowi Doboszowi.To on mnie pokierował i on najwięcej wyszkolił.I wszystkim innym trenerom których po kolei miałem.Od każdego dużo się nauczyłem i każdy dał cenną wskazówkę jak żyć , jak grać i jak się zachowywać.

Co w głównej mierze zadecydowało ,że wybrałeś Górnik Zabrze ?

-W głównej mierze napewno zadecydowało to ze jest to najwyższa klasa rozgrywkowa .Dostałem szansę i jak najlepiej postaram się ją wykorzystać.Myślę, że moje umiejętności nawet na treningach a już nie mówiąc o meczach bardzo wzrosna

Dziękuje za rozmowę

Rozmawiał: Paweł Tyszkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *