Ireneusz Bielennik i Marcin Najman na Racovia Cup !

Już w najbliższy weekend II Zimowy turniej kibiców Rakowa Częstochowa poświęcony pamięci Piotra Bolkowskiego,kolejne osoby potwierdzają swój czynny udział w imprezie tym razem znany prezenter telewizyjny Ireneusz Bielennik oraz bokser Marcin Najman.


Obaj wystąpią w drużynie utworzonej razem przez redakcję naszego portalu z Katarzyną Bednarek z portalu cz.info.pl Na chwilę obecną udział w pokazowym meczu przeciwko przedstawicielom sponsorów turnieju potwierdzili: Łukasz Matuszczyk – lider częstochowskiego zespołu HELOU! – zwycięzcy ogólnopolskiego konkursu radiowego „Przebojem na antenę”. – Chętnie pokopię piłkę – odpisał nam „Dziker” – czyli Piotr Chrząstek doskonale znany częstochowskiej publiczności nie tylko jako muzyk, ale także jako propagator i organizator festiwali i koncertów (także charytatywnych). Obecnie Dziker jest liderem częstochowskiego zespołu Nefre, z którym dotychczas nagrał dwie płyty.

Obok nich na boisku pojawią się nagrodzeni przez powiatowe Zrzeszenie Ludowych Związków Sportowych tytułami Sportowca i Trenera Roku Damian Kotas i Rafał Tkaczyk, trener grającego w B-Klasie Gromu Cykarzew Marcin Kotyla, przewodniczący Rady Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz, a także wieloletni kibic częstochowskiego Rakowa, od niedawna związany z redakcją portalu cz.info.pl Mirek Bławat.Początek meczu drużyny o nazwie Cz.info.pl z drużyną reprezentującą sponsorów, firmą Exact Systems zaplanowano w niedzielę w klubie Politechnik o godzinie 13.15.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *