ISD-AJD Gol Częstochowa dla WOŚP w Przystajni

Już w najbliższą niedzielę podczas XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cały świat kwestować będzie na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. W tym dniu swoją cegiełkę do ratowania życia najmłodszych dołoży nasz klub który w Przystajni rozegra dwa mecze pokazowe z których cały dochód zostanie przekazany na ten szczytny cel.

Cała impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i nie skończy się wcześniej niż o godzinie 21:00 w Zespole Szkół w Przystajni. Przez 7 godzin publiczność będzie mogła podziwiać na scenie występy uczniów Zespołu Szkół w Przystajni. Na scenie zaprezentują się między innymi Rycerze z bractwa „Anielska Rota” z Częstochowy, zawodnicy sekcji taekwon-do z ULKS „Orient” Kłobuck. W zmaganiach piłkarskich wezmą udział drużyny: ISD-AJD Gol Częstochowa, KS Panki (skład męski i żeński) oraz KS Przystajń (skład męski i żeński). W trakcie całej imprezy będzie można wesprzeć potrzebujące dzieci włączając się do licytacji wielu przedmiotów. Standardowo o godzinie 20:00 Przystajń rozświetli się magicznym i pełnym ciepła blaskiem „Światełko do nieba”.

W ramach WOŚP również 7 i 8 stycznia od godziny 16:00 w Zespole Szkół w Przystajni odbędą się turnieje piłki siatkowej kobiet i mężczyzn.

Serdecznie zapraszamy na całą imprezę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *