Mecze pokazowe na Racovia Cup.

Już 29 i 30 stycznia odbędzie się II Zimowy turniej kibiców Racovia Cup w Klubie Politechnik. Drugiego dnia (niedziela) odbędą się mecze pokazowe.

W meczach pokazowych zagrają Raków Częstochowa, który spotka się z reprezentacją Turnieju. Na parkiecie klubu Politechnik ujrzymy także młodzież z rocznika 1996. Trampkarze starsi Rakowa, którzy spotkają się z rówieśnikami częstochowskich klubów – Ajaksu oraz Victorii.

W dwóch pozostałych spotkaniach zaprezentują się dziennikarze lokalnych mediów, którzy zmierzą się z samorządowcami oraz radnymi. Na parkiet wybiegną również sponsorzy, którzy w znaczący sposób przyczynili się do organizacji imprezy. Zmierzą się oni z drużyną utworzoną przez dziennikarkę portalu www.cz.info.pl Katarzynę Bednarek, która wraz z naszą redakcją stworzy zespół, w którym na chwilę obecną swój udział potwierdzili:

1. Damian Kotas – Nagrodzony tytułem Sportowca Roku 2010 przez powiatowe
Zrzeszenie Ludowych Związków Sportowych
2. Rafał Tkaczyk – Nagrodzony Tytułem Trenera Roku 2010 przez
powiatowe Zrzeszenie Ludowych Związków Sportowych
3. Tomasz Gęsiarz – Przewodniczący Rady Gminy Mstów
4. Łukasz Matuszczyk – leader zespołu HELOU!
5. Irek Bieleninik
6. Dziker

Są czynione także starania wobec innych osób takich jak Muniek Staszczyk czy Olek Klepacz. W najbliższym czasie zostaną ustalone dokładne godziny spotkań oraz czas ich trwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *