Okres przygotowawczy do rundy wiosennej czas zacząć

W przygotowaniach do rundy wiosennej sezonu 2010/11 nasze podopieczne rozegrają trzy mecze kontrolne.

Przeciwniczkami naszego zespołu będą zawodniczki na co dzień biegające po boiskach ekstraklasy a mianowicie dwukrotnie drużyna Medyku Konin (obecnie wicelider ekstraklasy) oraz drużyna Czarnych Sosnowiec (drużyna zamykająca tabelę w najwyższej klasie rozgrywkowej).

Pierwszy sparing nasza drużyna rozegra już 28 stycznia na murawie MOSiR Raków przy ul. Limanowskiego 83. Początek spotkania planowany jest na godzinę 12:00 a naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Konina. W lutym natomiast nasze podopieczne zmierzą się 6 z Czarnymi oraz 13 ponownie z drużyną Medyka. Godziny i dokładne miejsca rozegrania tych spotkań poznamy niebawem. Dodajmy że 28 stycznia w pierwszym sparingu w tym sezonie nasza drużyna zagra w mocno okrojonym składzie gdyż ze względu na rozgrywane w tym samym terminie Akademickie Mistrzostwa Polski większość podstawowych zawodniczek będzie nieobecna.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na te spotkania. Wstęp na mecze jest darmowy.

Więcej informacji na stronie klubu: gol.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *