„Orzeł na Północy”

Już trzeci mecz kontrolny tej zimy rozegrają piłkarze Skry Częstochowa. Jutro na boisku z sztuczną nawierzchnią na osiedlu Północ o godzinie 14:15 bedą podejmować Orła Balin.

Orzeł Balin występuje w czwartej lidze małopolskiej zajmując szóstą lokatę po rundzie jesiennej.Trenerem zespołu jest doskonale znany Piotr Pierścionek, który jest kojarzony przede wszystkim z Zagłębiem Sosnowiec.

W drużynie Orła występuje kilku znanych zawodników z ligowych boisk w tym nowo pozyskany zawodnik w styczniu, 32 – letni były obrońca Victori Jaworzno Daniel Treściński mający na swoim koncie 57 spotkań na poziomie 1 ligi (Ekstraklasy) i zdobył mistrzostwo Polski z ŁKS-em Łódź.

W drużynie częstochowskiej Skry wystąpi Jan Woś który związał się z klubem półroczną umową, jednak by formalności stało się zadośc były zawodnik Odry Wodzisław czeka na rozwiązanie kontraktu przez Polski Związek Piłki Nożnej z jego dotychczasowym pracodawcą.

W drużynie prowadzonej przez trenera Daniela Wojtasza powinni także wystąpić zawodnicy którzy byli testowani w minioną sobotę Tomasz Fijak ze Skałki Żabnica oraz Piotr Mazur z Orła Babienica.

Niewykluczone że na meczu kontrolnym pojawią się nowe twarze które bedą sprawdzane przez sztab szkoleniowy Skry pod kątem przydatności do zespołu.

Natomiast na chwilę obecną upadł temat pozyskania zawodników którzy byli sprawdzani w wcześniejszych spotkaniach kontrolnych oraz treningach Roberta Wosiewicza,Arkadiusza Świdra,Piotra Ojczyka,Sławomira Piwińskiego,Michała Sołtysik oraz Roberta Nazara.

Wyniki meczów kontrolnych rozegranych tej zimy przez Orła Balin:

Orzeł Balin-Puszcza Niepołomnice 0:0
Orzeł Balin-Szczakowianka Jaworzno 2:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *