Polonia Bytom – Raków Częstochowa.

Poniżej prezentujemy wypowiedzi szkoleniowców po wczorajszym meczu kontrolnym Polonii Bytom SSA z Rakowem Częstochowa.

Jerzy Brzęczek (trener KS Rakowa Częstochowa) :

– Mógł się podobać dzisiejszy sparing w naszym wykonaniu. Tym bardziej, że boisko było bardzo wąskie. Ale to nas zmobilizowało do tego by grać szybciej i dokładniej. W pierwszej połowie wyglądało to bardzo dobrze, w drugiej troszkę gorzej. Ale to był wręcz pożyteczny sparing.

Mamy jeszcze kilku zawodników, którzy nie pojechali z nami. Podczas meczu miałem do dyspozycji tylko osiemnastkę. Ale są w naszej kadrze jeszcze zawodnicy którzy może jeszcze nie występowali ale będziemy im dawać szansę.
Na pewno wyróżniłbym Maćka Gajosa oraz Sławka Ogłazę, którzy grali przez pełne 90 minut. I szło im całkiem nieźle. W pierwszej połowie natomiast na boisku występowała większość pierwszej drużyny.

Robert Góralczyk (trener KS Polonii Bytom SSA) :

– Stawialiśmy sobie tam jakieś określone zadania w zakresie gry defensywnej. I moim zdaniem udało się wiele z tego zrealizować .Przed zawodnikami postawiłem również wymóg zaangażowania w grę. Natomiast wiadomo że jesteśmy w okresie trudnych przygotowań.

Prawie cały tydzień jest poświęcony na motorykę. Na pewno to nie pomaga, ale w tym zakresie jestem zadowolony. Bo było dzisiaj widać zaangażowanie.

Zresztą zespół Rakowa, trzeba tu pochwalić bo w pierwszej połowie postawił bardzo wysoko poprzeczkę. Także ogólnie jestem zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *