Informacje na temat dwóch najbliższych spotkań oraz sprzedaży biletów

Zarząd Klubu AZS Częstochowa informuje, że mecz II etapu rozgrywek Plus Ligi pomiędzy zespołami Tytan AZS a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle odbędzie się w środę 16 marca 2011 roku o godzinie 18.00, a z Delectą Bydgoszcz trzy dni później, w sobotę o godzinie 17:00


Bilety na oba spotkania można nabywać w przedsprzedaży w siedzibie Klubu przy ul. Dekabrystów 41 (budynek Montexu – VIII piętro) od środy 9 marca w godzinach od 8 do 16. (W dniu środowego meczu w Klubie do godziny 15:00 i od 16.30 w kasie hali Polonia, a w dniu meczu sobotniego od 15:30 również w kasie hali Polonia).

Ceny wejściówek kształtują się w sposób następujący:
– parter – 25 złotych
– balkon – 20 złotych

Przy zakupie w jednym czasie biletów na oba spotkania, wejściówki na mecz sobotni taniej o 5zł za sztukę(Jeden bilet na mecz z ZAKSĄ = jeden bilet w promocji na mecz z Delectą). Promocja nie obejmuje biletów rodzinnych. Dostępna jest jedynie w siedzibie Klubu.
Na oba mecze prowadzona będzie sprzedaż biletów ulgowych w liczbie 100 sztuk na sektor B (balkon). Cena 15 złotych. W sprzedaży będzie również bilet rodzinny (dwa bilety normalne plus jeden ulgowy) w cenie 45 złotych balkon i 55 złotych parter lub (dwa bilety normalne plus dwa ulgowe) w cenie 55 złotych balkon i 65 złotych parter. Bilety ulgowe oraz rodzinne do nabycia tylko w siedzibie Klubu.

Do zakupionych przez jedną osobę przynajmniej trzech biletów na najbliższy mecz kalendarz klubowy będzie można nabyć za 5 zł. A przy zakupie przynajmniej siedmiu biletów również za 5 zł będzie można nabyć taki sam kalendarz, który będzie okraszony oryginalnymi autografami zawodników oraz trenerów. Promocja dostępna tylko w siedzibie Klubu.

źródło: azsczestochowa.pl oraz /www.cz.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *