Na Limanowskiego z Górnikiem Wałbrzych

W sobotę 2 kwietnia o godzinie 16.00 na stadionie przy ulicy Limanowskiego Raków Częstochowa podejmie Górnika z Wałbrzycha. Synoptycy zapowiadają letnią pogodę więc nic nie stoi na przeszkodzie by w sobotnie popołudnie wybrać się z cała rodziną na stadion i dopingiem ponieść czerwono-niebieskich do zwycięstwa.

W rundzie jesiennej po zwycięskiej bramce Łukasza Brondla częstochowianie wygrali mecz w Wałbrzychu 1:0. Tym razem drużyna Rakowa zagra prawdopodobnie bez Łukasza, który ostatnio z meczu reprezentacji Polski wrócił z lekkim urazem wykluczającym go z normalnego cyklu treningowego.

Zespół Rakowa w czwartkowe popołudnie odbył trening na jednym z bocznych boisk, wszyscy razem, na czele z sztabem szkoleniowym i prezesem, tryskają humorami co dobrze wróży przed sobotnią potyczką. Czwartkowe zajęcia czerwono-niebieskich obserwował z boku wychowanek Rakowa obecnie piłkarz Górnika Zabrze Mateusz Zachara, który zmaga się z kontuzją kolana.

Do Częstochowy przyjazd zapowiada zorganizowana grupa kibiców z Wałbrzycha by dopingować swoich piłkarzy, na ten mecz specjalną oprawę szykują kibice czerwono-niebieskich by uczcić 90-lecie klubu.

Serdecznie zapraszamy, a tych wszystkich, którzy nie będą mogli zjawić się na Limanowskiego zapraszamy do skorzystania a Raków SMS Live – szczegóły na stronie głównej portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *