Po meczu z Turkiem powiedzieli

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów i prezesa Kołaczyka po sobotnim, przegranym meczu z Turem Turek. – Mecz z Turem był dla nas nauczką – stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej trener Rakowa Jerzy Brzęczek. Tym razem więcej powodów do radości miał szkoleniowiec Tura…

JERZY BRZĘCZEK (trener Rakowa): „Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze, szybko zdobywając bramkę, po bardzo ładnej akcji. Przy golu wyrównującym popełniliśmy błąd w ustawieniu. Spotkanie z Turem było dla nas nauczką, bo po tym jak wyszliśmy na prowadzenie, w nasze szeregi wdarła się nonszalancja, zbyt duża pewność siebie i samozadowolenie. Piłka jest natomiast nieobliczalna. Goście wykorzystali swoje kontrataki i na grząskim boisku dowieźli trzy punkty do końca”.

SŁAWOMIR SUCHOMSKI (trener Tura): „To był typowy mecz walki. Nie ukrywam, że przyjechaliśmy do Częstochowy z myślą o zwycięstwie choć z remisu też byłbym zadowolony. Pokazaliśmy charakter, podjęliśmy walkę. W pierwszych minutach byłem zaniepokojony, bo gra nam się nie kleiła, a Raków szybko operował piłką – byliśmy zmuszeni grać defensywnie. Dla nas te trzy punkty są na wagę złota”.

KRZYSZTOF KOŁACZYK (prezes Rakowa): „Pamiętajmy że mamy młodą drużynę, która nadal uczy się grać w piłkę. Myślę, że przeciwko Turowi zabrakło nam trochę siły rażenia i cwaniactwa. Piłkarze zostawili natomiast sporo zdrowia na boisku i uważam, że mamy dobry fundament, by zbudować naprawdę silną drużynę”.

źródło: Biuro Prasowa Rakowa Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *