Porażka Rakowa po dobrej grze

Po bardzo dobrej grze, szczególnie w pierwszej połowie spotkania, czerwono-niebiescy doznali porażki z Czarnymi w Żaganiu.

Kluczowym momentem było napewno nie strzelenie rzutu karnego Piotra Mastalerza, który trafił w środek poprzeczki. Na początku drugiej połowy po wykonywanym rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Grzegorz Dorobek. Po stracie tej bramki Częstochowianie ruszyli do przodu, jednak to gospodarze zadali jeszcze dwa ciosy i mecz zakończył się wysoką porażką 0:3.

Żagań, 26 marca 2011 – godz. 14:30

Czarni Arena Żagań – Raków Częstochowa 3:0 (0:0)

1:0 Dorobek 48`min.
2:0 Kononowicz 83`min.
3:0 Burski 90`min.

Sędziował: Dawid Martyniak (Kalisz)

Żółte kartki: Dorobek – Kmieć, Lenartowski

Widzów: 300

Czarni Żagań: Mateusz Abramowicz, Filipe Andrade Félix „Filipe” (62.Maciej Kononowicz), Wojciech Smarduch, Michal Sudoł, Piotr Galuś, Waldemar Gancarczyk (90.Mariusz Kostek), Marek Tracz, Radosław Flejterski, Grzegorz Dorobek, Michał Wróbel, Piotr Burski
Trener: Zbigniew Smółka

Raków Częstochowa: Maciej Szramowiat, Piotr Mastalerz, Arkadiusz Hyra, Adrian Pluta, Paweł Kowalczyk, Sławomir Ogłaza (79. Adrian Świerk), Paweł Nocuń (68. Marcin Czerwiński), Łukasz Kmieć (68. Łukasz Kowalczyk), Artur Lenartowski, Maciej Gajos, Piotr Ceglarz (86.Mateusz Górecki)