Z Rybnikiem o 15.30

Włókniarz Częstochowa ma za sobą kolejny trening na własnym torze. Udział w nim wzięli Polacy. Żużlowcy podczas środowych jazd startowali już ze startu wspólnego. Poznaliśmy również godzinę rozpoczęcia sobotniego meczu sparingowego.

Próbne okrążenia przy ulicy Olsztyńskiej w Częstochowie od godziny 15:30 kręcili polscy młodzieżowcy Włókniarza oraz Rafał Szombierski, Sławomir Drabik a także wychowankowie częstochowskiego klubu obecnie broniący barw innych ośrodków – Borys Miturski i Sebastian Ułamek. Warto też nadmienić, że w poniedziałek w Częstochowie trening odbył Patrick Hougaard.

Następne jazdy zaplanowano na piątek, również na godzinę 15.30. Udział w tym treningu wezmą już bracia Łaguta, Daniel Nermark i najprawdopodobniej wspomniany już Hougaard. Być może zjawią się także Peter Karlsson oraz Tai Woffinden.

W sobotę natomiast ma odbyć się mecz sparingowy pomiędzy Włókniarzem a ROW-em Rybnik. Początek wyznaczono na godzinę 15.30. Do rewanżu dojdzie zaś w niedzielę w Rybniku. Wkrótce poinformujemy o cenie wejściówek na te zawody.

źródło: www.ckmwlokniarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *