GKS Tychy na Limanowskiego

W sobotnim spotkaniu czerwono-niebiescy będą podejmować GKS Tychy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00. Tych wszystkich, którzy nie będą mogli odwiedzić stadionu przy Limanowskiego zapraszamy na relację LiveSMS.

Raków po pechowej porażce na pewno będzie od pierwszych minut starał się jak najszybciej o tym zapomnieć. Najlepszym na to lekarstwem będzie zapewne strzelenie bramki GKS-owi. Nasz rywal rozegrał w środę zaległe spotkanie w Turku wygrywając 1:0 z tamtejszym Turem.

W drużynie naszego rywala wystąpi były gracz klubu z naszego miasta Mateusz Orzechowski, który jest podstawowym zawodnikiem Tyskiego zespołu. W naszej drużynie niepewni występu są Łukasz Brondel oraz Łukasz Kmieć, którzy leczą urazy. Wykluczony jest występ Arkadiusza Hyry, który będzie pauzował za żółte kartki. W drużynie ywala ostatnio nastąpiła zmiana szkoleniowca, nowym trenerem Tyszan został kojarzony ostatnio z Ruchem Radzionków Rafał Górak.

GKS będzie wspomagać dopingiem około 300-osobowa grupa kibiców, która przybędzie specjalnie podstawionymi autobusami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *