Grad bramek na Sabinowskiej!

W rozegranym w sobotę spotkaniu o czwartoligowe punkty KS Wlodar Częstochowa pokonał pewnie Sarmację Będzin 5:0.

Pierwsze minuty zadecydowały o pewnej wygranej drużyny z ulicy Sabinowskiej, która już od pierwszego gwizdka arbitra narzuciła swój styl gry. Bardzo poważne błędy popełniali przy straconych bramkach zawodnicy z Będzina. W 17 minucie spotkania kontuzji ręki nabawił się Marcin Kurpios, którego zastąpił Ariel Wiśniowski i zaraz po wejściu zdobył dwie bramki. Zespół z dzielnicy Stradom zadowolony z przebiegu pierwszej połowy kontrolował przebieg gry w drugiej strzelając jeszcze jedną bramkę.