I Jurajski Puchar w Nordic Walking

W podczęstochowskim Olsztynie 9 kwietnia odbędzie się inauguracja cyklu imprez organizowanych w ramach Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking. Patronat sprawuje Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.


Rozpoczęcie zawodów o godzinie 11.00. Do godz.10.30 należy odebrać numer startowy. Start i meta na błoniach zamkowych przy Spichlerzu. Uczestnicy nordicowego pucharu, pokonując 9 km trasę, będą mieli okazję podziwiać największe atrakcje okolicy znajdujące się na otwartej w ubiegłym roku na Trasie jurajskich krajobrazów: Zamkową Górę, widokowy Kamieniołom Kielniki, rezerwat przyrody Sokole Góry, ostańcowe wzgórza: Biakło i Lipówki. Trzydziestu najlepszych chodziarzy z kijkami, rywalizujących w dziesięciu kategoriach wiekowych, otrzyma dyplomy oraz statuetki wykonane przez artystę metaloplastyka Mariusza Chrząstka. Wszyscy uczestnicy otrzymają napoje i batoniki.

Zapisy na www.jpnw.pl. Opłata startowa wynosi 10 zł. (w dniu zawodów zgłoszenia przyjmowane są po uiszczeniu opłaty w wysokości 50 zł).

Organizatorzy: Częstochowski Związek TKKF, CKS Nordic Walking MIZA-REH, Gmina Olsztyn i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Gmina Janów, Gmina Mstów, Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

Więcej informacji: Grzegorz Dors: tel.: 34 327 83 17, po 19.00 tel. kom.: 694 593 046, marekdors@o2.pl

źródło: www.cz.info.pl / www.jpnw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *