Kibice Rakowa szykują wiele niespodzianek!

Stowarzyszenie Wieczny Raków szykuje wiele niespodzianek związanych z meczem sobotnim z Zawiszą Bydgoszcz, który zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 17.00 , o których możecie przeczytać w rozwinięciu newsa.


Już jutro spod budynku klubowego wyruszy czerwono-niebieski konwój który będzie propagował sobotnie spotkanie.Zostanie także przeprowadzona kolejna odsłona akcji czerwono-niebieska okolica w której do skorzystania z darmowych wejściówek zapraszamy mieszkańców Herb i okolic – kod pocztowy 42-284.Podczas meczu z Zawiszą będziemy kontynuowac świętowanie 90-lecia klubu. Ten szlagierowo zapowiadający się pojedynek będzie na trybunach ubarwiony przygotowywaną przez kibiców Rakowa wyjątkową oprawą.

Jednym z elementów oprawy będzie lądowanie czerwono-niebieskich spadochroniarzy z Aeroklubu Częstochowskiego, którzy dzięki staraniom kibiców ze Stowarzyszenia zaprezentują pełnię swoich umiejętności podczas sobotniego spotkania. Czerwono-niebieski zrzut z nieba jest planowany na przerwę meczu z Zawiszą.

Żródło:/www.wiecznyrakow.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *