Przyłącz się do akcji – „Wszyscy na czerwono”

Napięcie przed sobotnim meczem z Zawiszą Bydgoszcz rośnie z godziny na godzinę. Żeby piłkarskie święto przy Limanowskiego jeszcze bardziej zyskało na widowisku, zachęcamy wszystkich symaptyków Rakowa do przyjścia na stadion w… czerwonych koszulkach!

Takie mecze, jak ten z Zawiszą nie zdarzają się często. Atrakcyjny rywal, do tego słoneczna pogoda i słupek rtęci przekraczający 20. stopni Celsjusza. Pogoda wręcz wymarzona do przyjścia na stadion i dopingowania naszych ulubieńców. Aby jeszcze bardziej podgrzać temperaturę i atmosferę na trybunach postanowiliśmy zaproponować wszystkim kibicom prosty sposób, dzięki któremu jeszcze bardziej będziemy się utożsamiać z czerwono – niebieską drużyną. Wystarczy, że każdy sympatyk Rakowa, który sobotnie popołudnie zdecyduje się spędzić na stadionie przy Limanowskiego będzie miał na sobie czerwoną koszulkę. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że widok „czerwonych” sektorów zrobi piorunujące wrażenie, a naszym piłkarzom doda skrzydeł, w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. A więc do dzieła!

Przypominamy także, iż przed meczem z Zawiszą i w jego trakcie będzie można także nabywać oficjalne koszulki Rakowa, takie same w jakich nasz zespół rywalizuje w drugoligowych rozgrywkach. Koszulki będą do kupienia przed wejściem na stadion oraz na stoisku z gadżetami kibiców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *